אפקטי השקיפות של ממשק ה-AERO מגיעים גם ל-Windows 10

0

-פרסומת-

הדור הבא של AERO Glass בדרכו ל-Windows 10? מיקרוסופט שיחררה בחלק מהגרסאות המוקדמות לנסייני מערכת ההפעלה אפקטים חדשים לממשק המשתמש בהם שקיפות, טשטוש ומראה נקי בסגנון הדומה לזה שיש בממשק חלונות הזכוכית של Windows 7.

-פרסומת-

רבים מבודקי גרסאות הטסט של מערכת ההפעלה Windows 10 ברחבי העולם שמחו לראות שאחת מעשרות התכונות שהגיעה אליהם היא שינוי משמעותי לעיצוב אלמנטי ממשק המשתמש של המערכת, שינויים שמזכירים את ה-AERO Glass של Windows 7.

למעשה, מדובר בתכונה חדשה שנכנסת תחת הגדרה רחבה יותר של עיצוב שמיקרוסופט מפתחת כעת למערכת ההפעלה, ה-Windows Fluent Design, ובעבור המשתמש מביאה שקיפות לממשקי המשתמש באפליקציות, הרגשה חומרית יותר, זוהר ואפקטים נוספים שאמורים לשפר משמעותית את חויית המשתמש במערכת.

-פרסומת-

אזכיר כי סגנון ממשק ה-AERO Glass שהושק עם Windows Vista והיה לסימן ההיכר הבולט של Windows 7 כלל שקיפות למחצה וטשטוש המוחלים על חלונות הזכוכית שלה לצד אנימציות חיות וצללים. עד היום רבים מעדיפים את סגנון ממשק וותיק זה עם החלונות השקופים על פניו של ממשק ה-Metro הנוכחי של Windows 10.

באפריל שוחרר עדכון Windows Creators (עדכון היוצרים) לכלל המשתמשים של Windows 10 וזה כלל חידושים רבים בהם אפליקציית צייר בתלת מימד, מצב משחק, פונקציית תאורת לילה ושינויים רבים בגזרת האבטחה. העדכון הבא של Windows 10 צפוי להביא איתו בשורה לחובבים הרבים הודות לממשק המשתמש החדש שלו. שינוי זה צפוי להגיע לציבור הרחב בספטמבר או אוקטובר הקרוב כחלק מעדכון ה-RS3 הגדול. להלן טעימות מהאפקטים והשקיפות של הממשק החדש.

אהבתם את העיצוב החדש? מה דעתכם? אשמח לשמוע!

-פרסומת-

עשוי לעניין אותך
הגב

לא נפרסם את האימייל שלך.

רק לוודא זריז שאתה אנושי *