לא יכולים לחכות? כך תתקינו את עדכון Windows 10 1803 כבר עכשיו!

0

-פרסומת-

לפני יומיים שיחררה מיקרוסופט את עדכון אפריל 2018 ל-Windows 10 (עדכון 1803). כחלק מתוכנית ההפצה המבוקרת להבטחת חוויית משתמש טובה יותר, רק ב-8 במאי תחל ההפצה באוטומטית שלו בעוד שכרגע ניתן להתקינו באופן ידני ופשוט למדי. אם אתם לא רוצים לחכות כמה שבועות עד שהעדכון יגיע אליכם, אתם יכולים להתקינו כבר עכשיו וללא צורך בכל כלי עזר.

-פרסומת-

חשוב לציין שיש סיבה טובה לכך שהעדכון כרגע אינו מוגדר אוטומטי. מיקרוסופט מעוניינת לקבל פידבקים מוקדמים מהמערכות השונות על הצלחה וכישלון של קליטת העדכון לפני הפצת העדכון באופן אוטומטי. על פי פידבקים אלו יקבעו גלי העדכון העתידיים, שלב אחר שלב. ובכל מקרה, כמו תמיד, מומלץ מאוד לגבות את מערכת ההפעלה והקבצים האישיים שלכם.

מהם החידושים המעניינים בעדכון החדש של Windows 10?

מהן דרישות המערכת של Windows 10?

מדריך – כיצד מתקינים את עדכון 1803 עכשיו?

1) היכנסו להגדרות מערכת ההפעלה.

-פרסומת-

2) בחרו בהגדרות "עדכונים ואבטחה".

 

3) תחת Windows Update לחצו על "בדוק אם קיימים עדכונים". במידה והלחצן אינו קיים יש צורך לסיים את ההתקנה הנוכחית של העדכונים ולאחר מכן ללחוץ עליו.4) וודאו כי העדכון בשם "עדכון תכונות ל-Windows 10, גירסה 1803" (או באנגלית "Feature update to Windows 10, version 1803") נכנס לרשימת העדכונים שמועדים להתקנה הנוכחית. במידה והעדכון אינו מופיע ברשימה סיימו את התקנת שאר העדכונים הקודמים ולאחר מכן לחצו פעם נוספת על "בדוק אם קיימים עדכונים".5) תהליך השדרוג ל-Windows 10 1803 יחל. בהתאם להגדרות Windows Update, בהן הגדרות השעות השקטות, המחשב יבצע הפעלה מחדש להשלמת השדרוג או יבקש לתזמן אותה.

איך חוסמים את העדכון 1803?

תוכלו לפעול על פי המדריך הפשוט הבא ולהוציא את העדכון מרשימת העדכונים של Windows Update כך שלא יותקן אוטומטית עד שתחליטו אחרת.

מדריך לחסימת עדכון אפריל 2018

-פרסומת-

עשוי לעניין אותך
הגב

לא נפרסם את האימייל שלך.

רק לוודא זריז שאתה אנושי *