לא רוצים לשדרג? כך תחסמו את התקנת עדכון אפריל של Windows 10

2

-פרסומת-

במדריך קצר זה נראה כיצד למנוע ממערכת ההפעלה 10 Windows להוריד ולהתקין את עדכון אפריל 2018 (גרסה 1803) באופן אוטומטי. ב-8 במאי העדכון ייכנס למעגל העדכונים האוטומטי. במידה ואתם לא מעוניינים לקבל את העדכון תוכלו לפעול לפי הוראות מדריך קצר זה כדי לחסום אותו. בהמשך תוכלו לבטל את החסימה. יש צורך כמובן להיות מחוברים לאינטרנט.

-פרסומת-

מה מחדש עדכון אפריל 2018 של Windows 10?

כיצד מונעים את התקנת העדכון?

1) הורידו משרת מיקרוסופט את הקובץ הקטן wushowhide.diagcab והפעילו אותו. הקובץ לא מתקין שום דבר. האשף שיופעל יאפשר בחירת עדכון לחסימה.

2) לחצו על "הבא" והמתינו בזמן שהאשף מחפש עדכונים רלוונטיים חדשים למערכת ההפעלה משרתי Windows Update.

3) כשהחיפוש מסתיים בחרו באפשרות הראשונה להסתרת (חסימת) עדכונים.

-פרסומת-

4) ברשימה שתוצג חפשו את העדכון "עדכון תכונות ל- Windows 10, גירסה 1803" או באנגלית "Feature update for Windows 10 version 1803 – April 2018 update" וסמנו אותו. לאחר מכן לחצו על "הבא".

5) שלב אחרון: וודאו שהסתרת העדכון וחסימתו בוצעו בהצלחה. חיוו של "תוקן" ולצידו וי מעידים על התוצאה התקינה. כעת לחצו על סגור.

כיצד מבטלים את החסימה של העדכון?

כשתרצו להתקין את עדכון אפריל 1803 ל-Windows 10 אם תרצו, תוכלו לבטל את החסימה בקלות. לשם כך פשוט בצעו שוב את שלבי 1 ו-2 במדריך, ובשלב 3 בחרו באפשרות השניה (במקום הראשונה) ולאחריה בחרו את העדכון שהסתרתם שברצונכם לשחזר ולחצו הבא. בבדיקת העדכונים הבאה של Windows Update העדכון אמור לרדת אוטומטית.

ואיך מתקינים מיד עכשיו את העדכון?

כל עוד העדכון לא הגיע אליכם אוטומטית תוכלו להשתמש במדריך הבא.

מדריך להתקנה "בכפיה" של עדכון 1803

-פרסומת-

עשוי לעניין אותך
 1. אלון הגיב

  אהלן חבר איך אפשר לשחזר את הגרסא הקודמת של הווינדאווס 10 עם התקנתי את החדשה ואני רוצה לחזור לקודמת ?

  1. יוסי לישה הגיב

   שלום אלון,
   כתבתי בעבר מדריך לחזרה מ-Windows 10 ל-Win 7 או 8.1.
   בהנחה ולא עברו 10 ימים מהעדכון של הגרסה ושהקבצים של הגרסה הקודמת לא נמחקו תוכל לבצע שנמוך.
   אם תנאי זה מתקיים – ניתן לשחזר לגרסה הקודמת של Win10 (למשל 1809) בצורה כמעט זהה, התהליך הוא אותו תהליך והניווט שתידרש בו כדי לחזור לגרסה הקודמת של Win10 יהיה די דומה לניווט שמפורט במדריך.
   עליך לשים לב שהגדרות ששינית מאז התקנת הגרסה האחרונה לא יחזרו לתצורתן הקודמת ולמרות שהקבצים האישיים שלך לא אמורים להשתנות בתהליך, מומלץ לשקול גיבוי.
   בהצלחה!

הגב

לא נפרסם את האימייל שלך.

רק לוודא זריז שאתה אנושי *